O Fundacji

O Fundacji

Fundacja Europejskie Forum Rozwoju (EFR) została powołana do życia w lipcu 2016 r. Skupia wokół siebie specjalistów różnych dziedzin, głównie z zakresu biznesu, prawa, finansów, marketingu oraz pozyskiwania środków zewnętrznych. 
Eksperci EFR to praktycy z wieloletnim doświadczeniem w reprezentowanych przez siebie branżach. W sferze zainteresowań Fundacji pozostają zarówno instytucje, firmy, organizacje pozarządowe, jak i osoby indywidualne. 

 

Misja/wizja

Do końca 2022 r. chcemy zostać w pełni profesjonalnym i rozpoznawalnym w województwie łódzkim Podmiotem, dostarczającym Klientom konkurencyjnych usług outsourcingowych, fundraisingowych i edukacyjnych, kojarzonym z wysoką jakością, niezawodnością i profesjonalizmem.
Celem oferowanych usług jest wsparcie naszych klientów w zakresie:
- zwiększenia jakości ich usług i usprawnienia procesów back-office, 
- pozyskania środków na działania, inwestycje i rozwój, 
- zyskania wiedzy i nowych kwalifikacji.  
Nasze usługi pozwolą na dalszy sukcesywny, dynamiczny rozwój Klientów i zwiększenie efektywności ich działań rynkowych. 

 

Misja

Fundacja Europejskie Forum Rozwoju to rozwiązania, których potrzebujesz! Udzielamy kompleksowego wsparcia naszym podopiecznym oferując im profesjonalizm i zaangażowanie. 
Bo dla nas liczy się Człowiek. Bo dla nas liczy się nasz wspólny efekt!

Obszar działania

Fundacja działa przede wszystkim na terenie województwa łódzkiego. Głównie z uwagi na fakt, iż teren ten jest najlepiej rozpoznany, zaś osoby tworzące Fundację posiadają na tym terenie rozległe kontakty, a także swoistą rozpoznawalność w reprezentowanych przez siebie dziedzinach. 

 

Statut